אדי רון

מנהל מקצועי
מדריך פילאטיס מוסמך ספורט-תרפיסט 

אדי מתמחה בחיזוק עמוק של הגוף באמצעות גישת ה״פרוגרסיב אינטגריישן״, שפיתח על בסיס ניסיונו רב השנים בעבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות. לאדי תשוקה כנה וגדולה למקצוע והוא מלמד תוך תחושת שליחות ומחויבות ועם שילוב ייחודי של רגישות ונחישות. במהלך השנים פיתח ושכלל את שיטתו, אותה הוא מלמד כיום בארץ ובסדנאות בחו״ל. בנוסף, נבחר בשנים האחרונות לאמן ספורטאים מובילים. 

עדי רון

מנהלת הסטודיו

עדי התחילה עם פילאטיס בגיל מאוד צעיר כדי להמשיך באהבתה הגדולה למחול לאחר פציעה . כך גילתה את הכוח והקסם שבפילאטיס ומאותו רגע החליטה להקדיש את עצמה ללימוד השיטה והעברתה הלאה כדי לעזור לרקדנים נוספים . להמשיך לעסוק במה שהם אוהבים ללא חשש מפציעות . היום היא מנהלת את הסטודיו ואת אדי וגם מדריכה בשעות המשותפות שלהם . עדי  מעבירה סדנאות תזונה בסטודיו ואדי ועדי כותבים תור בעיתון בארץ בנוגע לתזונה טבעית

עיינה לי

מדריכת פילאטיס מוסמכת שיטת הבלוק

פילאטיס בשבילי זו שיטה המאפשרת התפתחות של גוף מאוזן ,שיפור במודעות תנועתית, יציבה ונשימה.

נועה בוטון

 מדריכת פילאטיס מוסמכת אונ׳ ת״א / מרפאה בעיסוק

התחלתי לתרגל פילאטיס לפני 7 שנים כאשר סבלתי מכאבים שנבעו מעומס וסטרס. היום, לאחר שנים של ניסיון בלימוד מעמיק אני מרגישה שהשיטה הזאת גורמת לגוף ולנפש לחיות בהרמוניה אחד עם השני. למדתי לא להתפשר על איכות החיים שלי ולאהוב כל מילימטר שבי

בר שמיר

מדריכת פילאטיס מוסמכת  אונ׳ ת״א / סטודנטית למחו״ל

רקדנית וסטודנטית להוראת מחול במכללת סמינר הקיבוצים.

בתור רקדנית שעוסקת כל חייה בתנועה , הגעתי לפילאטיס לפני שמונה שנים בעקבות פציעה בגב, השיעורים חיזקו אותי וגילו לי עולם שלם שבעקבותיו  גיליתי את הגוף שלי מחדש.

אני רואה בפילאטיס כדרך לחקירת הגוף ושיטה לחיזוק הגוף ששמה דגש על תנועתיות, שליטה וחיבור לנפש.

אור שוק

מדריכת פילאטיס מוסמכת אונ׳ ת״א / סטודנטית לפיזיותרפיה

לפילאטיס הגעתי אחרי שנים רבות של מחול ותנועה בעקבות פציעה ועבודה לא נכונה של הגוף. הדיוק בתנועות, החזרתיות והכרת הגוף אפשרו לי לעבור תהליך גופני מושלם המשלב בתוכו עקרונות מתוך עולם המחול. ככל שהתקדמתי בתרגול התאהבתי בפילאטיס יותר. מבחינתי תרגול פילאטיס הוא חיבור מושלם של גוף , נפש והנאה גדולה. בחרתי ללמוד פיזיותרפיה כדי ליצר תהליך שלם של טיפול ושיקום.

בן גוריון 79 הרצליה

0509117911

©2018 by אדי ועדי. Proudly created with Wix.com