שיקום דרך פילאטיס

פילאטיס שיקומי עושה שימוש בתרגילי פילאטיס בשביל לעזור לאנשים להחזיר, ליישם ואף להצטיין בכושר גופני / תנועתי.

 

בכוחה של שיטת הפילאטיס לשפר ולתקן דפוסי יציבה לקויים, להפחית או אף להעלים כאבי גב, כאבי שרירים, כאבי צוואר, בעיות כתפיים ולפתור מגבלות ומכאובים נוספים שמשפיעים על תנועתיות ופעילות הגוף .

 

פילאטיס אפקטיבי ביותר בחינוך מחדש וחזרה לתפקוד כשמדובר בבעיות נוירולוגיות כגון שבץ, פרקינסון וטרשת נפוצה. הוא מהווה אימון אידיאלי להפחתת השפעות גיל כמו אוסטאופורוזיס ולהחזרת חיוניות לאחר החלמה ממחלה קשה כגון סרטן. 

 

מדריכי הפילאטיס שלנו יכולים לעזור לכם לתקן דפוסי תנועה לקויים, להגדיל טווחי תנועה, להימנע מגיוס לקוי ולא יעיל של שרירים ולהחזיר דפוסי תנועה טבעיים ובריאים לגוף.

לקוחות ממליצים

ד״ר נינו לויה

עברתי ניתוחים להחלפת מפרקי הירך לפני מספר שנים וכרופא ידעתי שאני חייב לשמור על המפרקים ועל השרירים מסביב למפרקים על מנת שאוכל לתפקד בצורה טובה בחיי היום יום. המשכתי להתאמן בחדר הכושר כפי שנהגתי שנים רבות  אבל הרגשתי שהתפקוד של המפרקים ,הגמישות, ההליכה והיציבה לא חזרו לקדמותם וזאת בעיקר מפני שלא קיבלתי הדרכה והכוונה נכונים.

החלטתי לנסות לחזור ולהתאמן בפילאטיס. פניתי למכון של אדי ועדי עליהם שמעתי רבות מפי מתאמנים אחרים  שלהם, שהיו מרוצים מאד . עברתי שעור מיון  קפדני על ידי אדי שבחן את פוטנציאל השיקום הפיזי של המפרקים ובמקביל את רמת הרצון ויכולת ההתמדה העתידיים שלי בתהליכי האימון

אדי אישר את התחלת האימונים ומאז אני מקפיד להתאמן פעמיים בשבוע.

אדי התווה תכנית אימונים קפדנית עם דגש על תהליך שיקומי של המפרקים. בנוסף קיבלתי הדרכה מפי אדי ועדי  בנושא תזונה ושינוי אורח חיים.

אני מתאמן כבר כשנה וחצי ובתקופה הזו קרו מספר דברים, הגמישות והיציבה שלי חזרו לקדמותם. פעולות בסיסיות שהתקשיתי לבצע לפני כן הפכו לקלות ופשוטות. תרגלי הנשימה עזרו לי מאד. השלתי כ 14 קילוגרמים ממשקל גופי. כל השינויים הללו גורמים לתחושה של סיפוק, נוחיות תפקודית,ואמונה שניתן לבצע שינויים מרחיקי לכת באורך החיים כאשר יש רצון עז מחד והכוונה מקצועית טובה מאידך

.אדי ועדי הם מקצוענים ובעלי ידע רחב בתחום עבודתם

הם מתעדכנים מקצועית כל הזמן ומתאימים לכל מתאמן תכנית אימונים  ספציפית לו ובהתאם לבעיותיו הרפואיות. הם אדיבים , חברותיים, סבלנים ומשרים אוירה חברותית נעימה. אני מאד נהנה מהשעורים וממליץ בחום בפני מי שמתלבט לבוא ולנסות ולהתאמן אצל הזוג המקסים והמקצועי אדי ועדי.

©2018 by אדי ועדי. Proudly created