top of page
DSCF2933.jpg

פילאטיס שיקומי

פילאטיס שיקומי נועד לתווך בין שלב השיקום / פיזיותרפיה אחרי פציעות שונות לבין חזרה לתפקוד פונקציונאלי מלא וגם לשמש כמסגרת אימון מיטבית עבור מתאמנים שמתמודדים עם כאבים ומגבלות תנועתיות שונות. 

 

הטיפול מיועד לכל מי שסיים תהליך שיקומי ראשוני ועדיין לא כשיר (או מרגיש כשיר) לקחת חלק בשיעור קבוצתי במסגרת רגילה ו/או להתאמן באופן עצמאי כמו אחרי שברים או ניתוחים ופציעות ספורט נפוצות.  

וגם למי שמתמודדים עם כאבים כרוניים או פציעות שלא מאפשרות לו להשתתף באופן אפקטיבי ומיטיב בשיעור קבוצתי רגיל - כאבי גב כרוניים, פריצת דיסק עם/ בלי סממנים עצביים כמו הקרנות לרגליים, כאבים ומגבלות תנועתיות בחגורת הכתפיים, קרע ברצועות הברכיים

ועוד.

פילאטיס שיקומי אפקטיבי בחינוך מחדש וחזרה לתפקוד גם כשמדובר בבעיות נוירולוגיות כגון שבץ, פרקינסון וטרשת נפוצה. הוא מהווה אימון אידיאלי להפחתת השפעות גיל כמו אוסטאופורוזיס, אוסטאוארטריטיס ולהחזרת חיוניות לאחר החלמה ממחלה קשה כגון סרטן.

 

-טיפולים אישיים מתקיימים בקליניקה לפילאטיס שיקומי ברחוב הירדן 9 ומועברים על ידי פיזיותרפיסט / ספורטתרפיסט שמתמחה בפילאטיס שיקומי.

שיעורי גב מפרקים בקבוצה מתקיימים בסטודיו ומועברים ע״י מורה שהוכשר לפילאטיס שיקומי 

אנו מאמינים שבעוד שעבור מתאמנים מסוימים תשמש המסגרת השיקומית כתחנת מעבר, עבור אחרים תהיה זו המסגרת המתאימה והיעילה ביותר להתחזק באופן בטוח ולשפר באופן מקסימלי את התפקוד היומיומי ואיכות החיים. 

לקוחות ממליצים

WhatsApp Image 2018-07-20 at 15.46.29.jp

ד״ר נינו לויה

עברתי ניתוחים להחלפת מפרקי הירך לפני מספר שנים וכרופא ידעתי שאני חייב לשמור על המפרקים ועל השרירים מסביב למפרקים על מנת שאוכל לתפקד בצורה טובה בחיי היום יום. המשכתי להתאמן בחדר הכושר כפי שנהגתי שנים רבות  אבל הרגשתי שהתפקוד של המפרקים ,הגמישות, ההליכה והיציבה לא חזרו לקדמותם וזאת בעיקר מפני שלא קיבלתי הדרכה והכוונה נכונים.

החלטתי לנסות לחזור ולהתאמן בפילאטיס. פניתי למכון של אדי ועדי עליהם שמעתי רבות מפי מתאמנים אחרים  שלהם, שהיו מרוצים מאד . עברתי שעור מיון קפדני על ידי אדי שבחן את פוטנציאל השיקום הפיזי של המפרקים ובמקביל את רמת הרצון ויכולת ההתמדה העתידיים שלי בתהליכי האימון

אדי אישר את התחלת האימונים ומאז אני מקפיד להתאמן פעמיים בשבוע.

אדי התווה תכנית אימונים קפדנית עם דגש על תהליך שיקומי של המפרקים. בנוסף קיבלתי הדרכה מפי אדי ועדי  בנושא תזונה ושינוי אורח חיים.

אני מתאמן כבר כשנה וחצי ובתקופה הזו קרו מספר דברים, הגמישות והיציבה שלי חזרו לקדמותם. פעולות בסיסיות שהתקשיתי לבצע לפני כן הפכו לקלות ופשוטות. תרגלי הנשימה עזרו לי מאד. השלתי כ 14 קילוגרמים ממשקל גופי. כל השינויים הללו גורמים לתחושה של סיפוק, נוחיות תפקודית,ואמונה שניתן לבצע שינויים מרחיקי לכת באורך החיים כאשר יש רצון עז מחד והכוונה מקצועית טובה מאידך

.אדי ועדי הם מקצוענים ובעלי ידע רחב בתחום עבודתם

הם מתעדכנים מקצועית כל הזמן ומתאימים לכל מתאמן תכנית אימונים  ספציפית לו ובהתאם לבעיותיו הרפואיות. הם אדיבים , חברותיים, סבלנים ומשרים אוירה חברותית נעימה. אני מאד נהנה מהשעורים וממליץ בחום בפני מי שמתלבט לבוא ולנסות ולהתאמן אצל הזוג המקסים והמקצועי אדי ועדי.

bottom of page